Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mrb handanca... 5 haziran 1975 doğumluyum ikizler burcuyum .. Eşim 24 kaım 1968 doğumlu... Evliliğimiz de sorunlar yaşıyorum ve çok mutsuzum ... Düzelsin diye elimden geleni yapsamda herşey aynı... Banda sadece susmak kalıyo hep eğer tarot bakarsanız sevinirim tşkler...

Herşeyi düzelteyim derken kendini çok ihmal ediyorsun.. Acil toparlanman lazım. İmkanın varsa ev dışında bir yerlerde zaman geçir. Spor kulüpleri, arkadaş dost ziyareti vs.. Kafanı biraz dağıtman lazım canım..
Parasal bir bekleniniz gerçekleşecek. Buda bazı sorunların halledilmesini sağlayacak.
Susmak çözüm değil bunu unutma.. Tatlı dilini kullan ve motive et eşini biraz.. Farkındamısın bilmiyorum ama değişmişsin sende.
Yapıcı ol, susucu değil.. Sorunlarını güzeillke hallet. İnan daha başarılı olursun. Süreklide itiraz eden konumunda olma. Sonu iyi merak etme. yeterki bu dönemi aklını kullanarak güzel geçirmeye çalış.

ben başak partnerim boga onunla şuan ayrıyız biliyorum geri bana dönecek adım gibi eminim ama kaç vakit içinde gelicek bana o bana döndügünde tekrar ona dönmelimiyim bi şans daha vermelimiyim yoksa arkamı dönüp gitmelimiyim

Merhaba Handanca, bana da açılım yaparmısınız? ben baktırdım size daha önce. tamamen sevdiğim adam ve bana baktırmak istiyorum. bana karşı sevgisi ne biz beraber bir gelecek kurabilirmiyiz? ben yengeç o terazi . sağolun, hayırlı günler diliyorum

Son düzenleme:
Handan abla rica etsem banada acilim yapabilirmisin.
ben terazi burcuyum esim ise akrep burcu son zamanlarda ailelerimiz yüzünden cok tartisiyoruz artik dayanamayacak hale geldim en sonunda esime gel baska bi ülkeye tasinalim dedim en azindan ailelerimiz yüzünden tartismak zorunda kalmayiz dedim gerci hic hos karsilamadi ama neyse ne yapmaliyim nasil davranmalim ne olur banada yazarsan cok sevinirim
simdiden cok tesekkür ederim

merhaba handanca benim içinde açılımda bulunurmusun lütfen ben 12 nisan-koç eşim 29 ekim-akrep..şimdiden tşkler.

merhaba handanca hanım banada bakarmısın lütfen..ben 30 temmuz-aslan partnerim 30 kasım-yay tekrar dönecekmi? bana karşı birşey hissediyormu? arayacaksa ne kadar sürede arayacak? onunla evlilik görünüyormu? biraz fazla sordum ama cok merak ediyorum:) yorumların için şimdiden çookkk teşekkür ederim..

Geri dönmesi için sende el uzat canım. Beklemek sana zaman kaybettirir. Bu insanla evlilik yapabilirsin. Zamanını bu yüzden boşa harcama. Elinden gelen tüm iyi niyeti kullan. Bu arada bir taşınma işin olabilir.

çok güzel şeyler yazmışsın şuan için dönmesi imkansız gibi görünüyor ben yeterince el uzattım ama o elimi tutmak için çabalamıyor msjlarıma bile cvp vermiyor umudumu yitirmek üzereyim evlilik fikri ise sadece hayal gibi:) senin yorumlarına inanıyorum ama yinede umutsuzum.:( çok tşk ederim. peki çok uzun sürermi dönmesi?

slm handan 07/10/1986 doğumluyum işe girdim sonunda işle ilgili görüşlerini birde bugün biri seninle tanışmak isteyn biri var dedi kafam karıştı biyandan merak ediyorum biyandanda şakamı diye düşünüyorum görüşlerini paylaşırsan sevinirim cnm teşşekürler

merhaba handancam, geri döndüğüne sevindim , hoşgeldiiiin. bana da açılım yapabilirmisinz müsait olduğun bir zamanda. benim burcum terazi o da terazi. ayrlımıştık biliyorsun şimdi görüşüyoruz ama o kadın hayatında, neler olur ben nasıl davranmalıyım bana bir yol gösterirmisin. bizim ikimiz tekrar biraraya gelebilecekmiyiz acaba. onu çok seviyorum , o da seviyormudur, sağol çok teşekkür ederim

Kızlar aylık yorumları tamamlamam lazım.
Çok birikme olmasın diye kilitledim konuyu. Aylık yorumlar 2 gün içinde biter..
Sonra yeniden burada olacağım inşallah..

ben başak partnerim boga onunla şuan ayrıyız biliyorum geri bana dönecek adım gibi eminim ama kaç vakit içinde gelicek bana o bana döndügünde tekrar ona dönmelimiyim bi şans daha vermelimiyim yoksa arkamı dönüp gitmelimiyim

Gelsede mücadele olacak diyor kartlar. Zafer seni sevindirmesin.. Emeklerin yine hüsrana dönüşebilir.
Kart yeni bir girişim içinde olmanı istiyor. Gerisi sana kalmış.. Bu şekilde Taviz veren hep sen olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri