Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm handanca 1970 doğumluyum aslan burcuyum sevdiğim 1960 balık burcu çok karışık şeyler yaşıyorum ve çok allak bullak oldum onunla ileriye yönelik bişeyler yaşayacakmıyım çünki bu benim 2 evliliğim çok zor ve kötü bi evlilikten çıktım çok sıkıntılarım var bu ilişkide bana sıkıntı verecekse hi
ç
gerek yok ne olur bana yardım et lütfen

İzlenecek yolu yazmışım...

merhaba handanca, ben yengeç hayatımdak kişi terazi, bu günlerde bişyler ters gitmeye başladı, işleri çok yoğun o konuda anlıyorum ama bi de soğukluk hissetmeye başladım onda. ne yapmam gerekiyor, kuruntularım boş mu acaba yoksa hislerim gerçek mi? sağolun

Sen çaba göstermessen bu iş biter.. Onun için tek problem sen değilsin canımm..
Senele neden tekrar kendine şans verdi dersin.. Sen onu anlayıp taşıdığın için. Sende sorunları gördükçe artık yeter dersen diğerlerinden onun için şansın kalmaz..

Bu ara her ne kadar aramam desende kafanda ikilemler yaşıyorsun.
Kartlar uyanmanı ve yine yapıcı olmanı tavsiye ediyor.
Gerisi sana kalmış. Onu beklersen zaman kaybı yaşarsın..
enson baktırdıgımda bunalrı söylemiştiniz şimdi merak ettigim bişe var çevremde ondan haber kimse yok onun hayatını birleştimeyi düşündügü biirileri varmı şuan hayatında bi kadın varmı....ben başak o boga ....

Merhaba Handanca banada bakarmısın bilmiyorum ama ben yinede yazıyorum
platonik bi aşk yaşıyorum ama karşılığı var mı yada olacak mı merak ediyorum ben yengeç oda ikizler burcu bakabilirsen sevinirim bakamazsana canın sağolsun :)

ben aslan burçluyum 06/08/1979 doğumluyum hayatımda kimse yokaslında vardı ayrıldık bekarrım artık haytaımda bi aşk olsun istiyorum seven sevilen biri olmak istiyorum karşıma çıkacak evlenebilecegim biri varmı evlilik nezaman daha önce hiç baktırmadım simdiden cok tesekkür ederim

Son düzenleme:
merhaba handanca , ben size daha önce ilk üye olduğumda baktırmıştım, sonra siz ara verdiniz, döndüğünüze çok sevindim. ben özel hayatımla ilgili baktırmak istiyorum, benim burcum terazi onun burcu da terazi. çok zor dönemlerden geçtik ikimiz de hala devam ediyor, sonundaki mutluluk için yapabileceğim herşeyi yapabilirim hala çünkü çok seviyorum. artık güzel günler görünüyor mu bize? evlenmeyi çok istiyorum onunla böyle bir olasılık var mı? ve herşeyin daha iyi olması için ne yapmalıyım, sağolun

slm handanca benim burcum yengeç eşimin ki ise terazi yorum yaparsam sevinirim şimdiden teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri