Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca dönmene çok sevindim inan, iyi ki döndün. birine o kadar çok ihtiyacım var ki şu günlerde, birine başımı yaslamaya, yardımcı olmasa da sadece beni dinlemesine o kadar çok ihtiyacım var ki birinin anlatamam. çok zor paylaşırım birşeyleri, buraya da yazmak istemiyorum aslında çekiniyorum yazmaya herşeyi. hayatımda olan biten herşeye karşı nasıl davranmalıyım, bana bir yol gösterirmisin. ya da bu karışıklar daha çok uzun sürecek mi hayatımda.benim burcum terazi sevdiğim insanın da burcu terazi, bana karşı neler hissediyor, benim hayatımdaki insan mı? omuzumu onun omuzlarında yaslayabilirmiyim güvenle.

handanca selam buara çok sıkıntılıyım ve sıkıntımı sevgili duyarlı meleklerle paylaşıyorum sağolsunlar desteklerini önerilerini esirgemediler.Biraz dertliyim şuan bi sevgilim var oğlak burcu ben balık burcuyum ama ben eski sevgilimi 5 yıldır bi türlü hayatımdan çıkartamadım ayrıldık 2 sene sonra barıştık sonra tekrar ayrıldık o da oğlak burcu idi bi türlü unutamıyorum.ne olcak yardım et:(

merhaba handanca banada bakarmısın lütfen..ben 5 ekim-terazi o 21 eylül başak..şuanda ayrıyız bana geri dönecekmi? duyguları nedir? dönecekse ne zaman dönecek? yorumların için şimdiden teşekkür ederim.

Canım burada sendede hata olduğu çıkıyor. Lütfen duygularını ve davranışlarını frenlemeyi öğren. Bazı davranışların onun için baya bi düşündürürcü rol oynamış.
Bu kişininde kolay sıkılan bir yapısı var. Karşılaşman görünüyor canım. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirirsin.
Beklediğin süreden uzun sürebilir. Sabırlı ol dönüşü olacak.

merhaba Handanca.zor bir dönem sağlık ve iş çıkmazlarındayım.çok bereketli bir dönemdeyken son 1 yılda her şeyimi kaybettim ve gelecek beni korkutuyor.umarım bakarsınız.teşekkürler.balık burcuyum

Genel açılım yapmıyorum canım. Ama durumuna üzüldüm. Açılım yaptım sana..
Gördüğüm kadarı ile çok güzel gelişmeler olacak. Sen bile hayretler içine düşeceksin. Olumlu düşün ve kendini bırakma.. Özellikle mahkeme gibi bir konudada başarı görülüyor..

slm handanca .. benim burcum kova sevgilim ise boga

beraberligimiz aslinda iyi gidiyor ama benim icimde bir sikinti var .. nedenini bilmiyorum ama sanki benden biseyler gizliyor gibi geliyor bana ..
hem ben bu aralar hic iyi degil durup dururken agliyorum sanki üzerimde cok büyük bir yük var .. ne yapicagimi bilmiyorum .. anneme babamada söyliyemiyorum, cünki onlarla konustugum zaman "kizim senin ne derdin olabilirki, senin tek derdin su an okul" diyorlar .. anlamiyorlar beni ..
lütfen bi bakarmisiniz su sikintilar sona ericekmi acaba? ben yine eski mutluluguma kavusmak istiyorum ..

simdiden cok cok tsk ederim

Hayatının bu noktaya gelmesinde senin payın fazla canım. Ailen en doğru olan şeyi söylemişler. Şuan düşünmen gereken sadece okulun..
Özgüvenini kazan ve güçlü kişiliğini ön plana al. Şuan kendinden başka kimse sana yardım edemez.
Arkadaşın için düşüncelerinde haklısın. Fazla güvenme. Yoksa acın büyük olur. Kendini toparla lütfen. hayatın sana o kadar güzel süprizler yaşatacakki..
Tabiki sen böyle beklersen hiçbirini farkedemessin..

merhaba handanca hanım banada bakarmısın lütfen..ben 30 temmuz-aslan partnerim 30 kasım-yay tekrar dönecekmi? bana karşı birşey hissediyormu? arayacaksa ne kadar sürede arayacak? onunla evlilik görünüyormu? biraz fazla sordum ama cok merak ediyorum:) yorumların için şimdiden çookkk teşekkür ederim..

Geri dönmesi için sende el uzat canım. Beklemek sana zaman kaybettirir. Bu insanla evlilik yapabilirsin. Zamanını bu yüzden boşa harcama. Elinden gelen tüm iyi niyeti kullan. Bu arada bir taşınma işin olabilir.

slm handancm :))
ben 25 haziran 1980 yengeç burcuyum - o da 30 eylül 1980 terazi burcu şu anda çok koptuk o başkasıyla nişanlandıı :(( amaa bana karşı halen daha boş diil bunu hissediyorum beni görünce gözlerimin içine öle bi bakıyoki :(((yengeç hissi)...unutamıyorum ve süreklide iş gereği karşılaşıyoruz ...nolucak bu durum handancımmm banada bakarsan sevinirimm...şimdiden çok teşekkürler...

Canım üzgünüm. Ona ümit vermesende iyi olur. Çünki sana dönüşü yok. Bu anlamdada güvenilir biri değil. Bırak o yolunu çizmiş. Sanırım yakında ordanda ayrılacak.

ablacım önemli konulara cevap veririm diye yazmışsın..kaç zamandır hayatımda yoluna giden hiçbir şey yok..istediğim beklediğim olması için çabaladığım hiçbir şey olmuyor..bebek sormayın demişsin.7 yıllıktır evliyim ve acaba 1-2 ay içinde güzel haber alabilir miyim diye merak ediyorum..içim çok daralıyor.acaba ferahlayacak mıyım diye merak içerisindeyim.eğer saçmaladıysam özür dilerim.ben terazi eşim yay..doğumgünüm 6 ekim.eğer zaman bulup bakarsan çok teşekkür ederim...

Özellikle 6ıncı aydan sonra yada 6 ay sonra hepsi bitiyor.. Çok güzel günler geliyor. Bir paranın gelişi evini mutlu edecek. Arada kafanda eşinle ilgili şüpheler oluşuyorsa sil at gitsin. Sana sevgisi var. Uğraşma böyle şeylerle..
3 vakte kadar Güzel bir kutlama olacak. 3 bayan özellikle buna çok sevinecek. Beklediğin şeyin kutlaması olur inşallah.

Ablacım tarot baktırmak istiyorum.Önemli durumlarda cevap veririm demişsin.bende kaç aydan beri çıkmazdayım.Ne yapcağımı bilmiyorum lütfen yardım edersen çok sevinirim.Benim doğum tarihim 20.09.1993 burcum başak.Onunkinin burcu ise ikizler.Şimdiden teşekkür ediyorum :))

Canım bir kere yapıcı ol. Sürekli sorgulamak yerine güzel bir nokta yakala ve güzel iletişimle yapıcı rol oyna. Güzel davranışların seni evlilik yoluna çıkarabilir.
Aynı hataları yapıp durmayın. Bazı şeylerde sana yaranamıyor inan. Kafanda beklentilerin neyse onu bekliyorsun sürekli. Elindekiyle mutlu olmaya çalış. Gelecek güzel.

Handanca dönmene çok sevindim inan, iyi ki döndün. birine o kadar çok ihtiyacım var ki şu günlerde, birine başımı yaslamaya, yardımcı olmasa da sadece beni dinlemesine o kadar çok ihtiyacım var ki birinin anlatamam. çok zor paylaşırım birşeyleri, buraya da yazmak istemiyorum aslında çekiniyorum yazmaya herşeyi. hayatımda olan biten herşeye karşı nasıl davranmalıyım, bana bir yol gösterirmisin. ya da bu karışıklar daha çok uzun sürecek mi hayatımda.benim burcum terazi sevdiğim insanın da burcu terazi, bana karşı neler hissediyor, benim hayatımdaki insan mı? omuzumu onun omuzlarında yaslayabilirmiyim güvenle.

Yolunda gitmeyen şeyler hatalar var. Bunlar için yapıcı olmak lazım. Karşı tarafta yorgun, bıkkınlıkları var ama senide anlamıyor..
Buda hedeflerine ulaşmanı engelliyor. Hayatındaki insan bu değil canım..
Bu ilişkiyi taşımak seni yoracaktır. İyice düşün ve vermen gereken kararı mantığınla ver..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri