Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cnm ya şöyle desem her sabah aynı arabada gittiğim biri bana bişey hisediyo gibi içimde bişi var yanılıyor muyum bilmiyorum o yönde bi fikir versen :)))

Düşündüklerini hissediyor.. Bazı fırsatlar çıkacak karşına, bunları değerlendir canım..
Onu tanımaya çalış. Böyle bakışmayla inan bir nebze yol alamazsın..

merhaba handanca , ben size daha önce ilk üye olduğumda baktırmıştım, sonra siz ara verdiniz, döndüğünüze çok sevindim. ben özel hayatımla ilgili baktırmak istiyorum, benim burcum terazi onun burcu da terazi. çok zor dönemlerden geçtik ikimiz de hala devam ediyor, sonundaki mutluluk için yapabileceğim herşeyi yapabilirim hala çünkü çok seviyorum. artık güzel günler görünüyor mu bize? evlenmeyi çok istiyorum onunla böyle bir olasılık var mı? ve herşeyin daha iyi olması için ne yapmalıyım, sağolun

Genel açılım yapmıyoruz ama yinede kart açtım canım..
Öncelikle tartışmalı ortamlardan uzak dur.. Lütfen Fırtına dindikten sonra analiz yap..
Endişelin var, ilişkinde engeller var hatta kuşkuların var. Zaman geçtikçe bu ilişki dahada olgunlaşır. Sen yıpratmadan koru ilişkini. Kıymetini bilen biri emeklerini çöpe atmayacaktır buna inan.

merhaba hancancam bu kucuk tatıl bana cok ıyı geldı aılemı cok özlemısım desarj oldum sevdıgım kısıyle ılgılı de benım rahatsız oldugum konuların hepsını söyledım gelecek korkusu olabılır dıye kı kendısııde gelecegı sımdılık dusunemıyorum dedı ben de gelecegı zaten bılemeyız benım ıstedıgım bıras ılgı duygularını sölemen dedım ayrılma noktasına kadar getırdım ama son noktayı o koyacaktı ya bıtcektı ya da devam etcektı ama bıtmedı benım sevgımden saygımdan memnun old söyledı sımdı öncekıne göre daha ılgılıı ama hala ıcım huzurlu deıl cunku senı sevıyorum demıyor bu kısı benım ıcın hayırlı bılmıyorum dedıgın gıbı karar vermesınde bı baskı uygulamadım sımdıden tşkler...

Zaman inan sana çok iyi gelecek. Herşey hemen olsun net olsun istiyorsun. Aceleci olma. O senden eminse bile kendinden de emin olmak istiyor...
Bu şekilde davranman onda daha kalıcı kararlar bırakacak.. Acele etme. hayatın san a güzel süprizleri var..

Merhaba Handan abla.. :) Bugün okul çıkışında arkadaşımla aramızda geçen diyaloğu anlatmak istedim sana.. Bana gelişmeleri yaz demiştin.. Galiba ben bugün çok kötü birşey yaptım.. hoşlandığım çocukla benim ortak bir arkadaşımız var.. Onunla konuştum.. Benim ondan hoşlandığımı bu ortak arkadaşımız biliyordu.. Sanki benim ağzımı aramak istiyormuş gibi sorular sorup durdu.. Hala ondan hoşlanıyormusun dedi bana.. ben baya düşünerek cvp verdm, biraz gıcık oluyorum ona dedim.. nedenini sordu işte msnden sildiğini falan söyledim.. konuşmuyoruz farkediyorsun zaten dedim.. Bana onun ne kadar iyi bir çocuk olduğunu ve hiç de gıcık bi tarafının olmadığını söyledi.. çok iyi bir çocuktur, cana yakındır diye ona olan sinirimi hafifletmeye çalıştı.. hoşlanıyorsan biliyim, normal birşey bu, olabilir dedi.. O an senin dediklerin aklıma geldi.. İlgin olduğunu fazla belli etme, konuşma, sessiz kal, ilgisizlik onun dikkatini çeker demiştin.. Bende bunun üstüne başka birisi var dedim arkadaşıma.. direkt ağzımdan böyle çıktı.. :( ve düşündükçe acaba yanlış mı yaptım diyorum? bu konuşmalardan önce hoşlandığım çocukla da bugün karşılaştık.. artık onun sevgisinden şüphem yok çünkü baya belli etmeye başladı.. Bana baktığını gördüğümde gözlerini kaçırmıyor artık.. resmen seyrediyor.. beni sevdiğini bilmemi istiyor gibi baktıkça bakıyor.. ben başkası var dediğimde bu onun kulağına gider, bana olan sevgisi değişir mi diye resmen yedim kendimi bugün.. :( bilmiyorum acaba napabilirim? bu ortak arkadaşıma ondan hoşlandığımı söylesem mi diye düşünüyorum, sana danışmak istedim..

Söylecek başka bişey bulamadınmı canım sen yaaa.....
Hayır hoşlanıyorum felan deme.. Dün kızdığım için öyle dedim de... Biri olsa zaten böyle olmam de.. Ayrıca şu beğendiğin kişi içinse söylemen gereken şey
, duygularım net değil.. Ondan şimdilik ışık görmüyorum.. Zamanla bişey olursa bakarız de geçç.. Ama fazla yorum yapma. Hadi bakalım şansın açık olsun..

handancıgım ben yeni görüyorum burayı banada bakarmısın.sema boga burcuyum 1979 dogumluyum evliyim.iş hayatım ve evlilik hayatıma bakarmısın.çalışıyorum devlette.hani sana direk soruda soramıyorum.iş hayatımda bazı sorunlar var bunlar düzelecekmi.arkadaş çevreme pek güvenemiyorumbunların bana karşı hisleri nedir.işde bana bela olan haksız yer bir hasta var bunu akıbeti ne olacak.

Sitemizde bazı kurallar var canım. Öncelikle üye olup mesaj sayınızı 30 yapmanız gerekiyor...

merhaba handanca ben kendim içn degilde bi arkadaşım için baktırmak istiyorum yalnız erkek çok ısrar etti hayatının kararını vermek üzere ve ne yapcagının bilemiyor..ben durumu anlatayım sen istersen bakarsın..arkadaşım bizim burda uzman çavuş almanyada akrabasının kızıyla nişanlandı kız avukat ve onun burda meslegini bırakıp yutdışına gitmek stiyo yani evlenip gitcek ama kararsızda ne tapcagını bilemiyo nasıl olur evlilik hayatı çünkü aralarında kültür farkı var statü farkı var nasıl olu bunların evlilikler arkadaşım boga burcu ama nişanlısınınkini bilmiyorum görevdede oldugu içn telefonı kapalı...bakarsan çok mutlu olacak gerçekten hayatıının kararını vermek üzere mutlu olacakmı yoksa meslegini bırakmaya degecekmi o bayanla bi gelecek görünüyomu

Üye dışında açılım yapmıyoruz canım.. Sadece Asker olduğu için özellik yapıp tek kart açtım ona..
Ben bu arkadaşının korkularının ve düşündüklerinin doğru olduğunu söyleyim.. Acele etmesin.. Pişmanlık yaşayabilir.

Handanca Merhaba,
çok ağır bir dönemden geçiyorum, ailemle ilgili porblemlerim var, işlerimle ilgili de bir türlü rayına oturtamadığım şeyler var, bu ne kadar sürer ne yapmam lazım?sevdiğim insanla ilgili de pürüzlükler var ama beni şu an mutlu eden noktalar var her ne kadar da düzgün gitmese de geçici bir durum olduğunu ve sonunda çok mutlu olacağımı biliyorum. bi endişem var, hayatında onun başkasının olma olasılığı var mı? yoksa beni mi seviyor, yani sevgim karşılıklı mı? ben teraziyim o da terazi burcu, çok teşekkür ederim şimdiden.

Handanca Merhaba,
çok ağır bir dönemden geçiyorum, ailemle ilgili porblemlerim var, işlerimle ilgili de bir türlü rayına oturtamadığım şeyler var, bu ne kadar sürer ne yapmam lazım?sevdiğim insanla ilgili de pürüzlükler var ama beni şu an mutlu eden noktalar var her ne kadar da düzgün gitmese de geçici bir durum olduğunu ve sonunda çok mutlu olacağımı biliyorum. bi endişem var, hayatında onun başkasının olma olasılığı var mı? yoksa beni mi seviyor, yani sevgim karşılıklı mı? ben teraziyim o da terazi burcu, çok teşekkür ederim şimdiden.

Seni seviyor merak etme başkası felan görünmüyor..
İşlerinde ise ani bir gelişme doğacak. Umarım bu fırsatı görür ve değerlendirirsin.
Bazı problemlerin sana zor görünüyor. Halledebileceğin sorunlarda var. Lütfen biraz gayret et. Kendini bırakma..
Gelecek güzel canım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri