Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Arkadaşlar merhaba. Ben de pko luyum 5 aydır klomen kullanıyorum. Bu ay ilk defa ovitralle çatlatma iğnesi oldum. Daha adetime 13 gün varheyecan içinde bekliyorum. Umarım bu kadar beklemeye değer! Yazılanları okudukça kuvvet aldım, yalnız değişmişim dedim. Allah isteyen herkese evlat versin!

Evet igneden sonra gerceklesti ilk ignemdi cok sukur hmn tuttu allahim hrkesn gonlune gore versin

Slm arkadaslar.bende pazar günü iğne oldum.rabbim hepimizide hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah. :gezme:

Slm Yusuf'um ilk innenmi allahim yardim eksin işallah herkeze verir allahim dualarimizi eksiketmeyelim

Ben de 1-2 ay deneyip hamile kalamadiktan sonra doktorumun yonlendirmesiyle klomen + ovitrelle kullanmistim .Bu sekilde ilkinde (2 ay once) hamile kaldim ancak bir aylikken dusuk oldu.Sebebi belli degil net olarak doktorum normal karsiladi durumi.Bu ay ekim 31 de klomen ardindan catlatma ignesi oldum yeniden,sonucu bekliyorum arkadaslarinsallah iyi haber alirim hepimiz aliriz,adetime 3 gun var kan testi yaptirsam mi idrarda cikmaz diye tahmin ediyorum..Ne dersiniz??

Slm serifecim ve tüm bebek isteyen bekleyen anne adaylari.evet ilk ignem.dört yıldır evliyim.rabbim dn güzel ini en hayirlisini nasip etsin herkesede.filya insallah seninde tüm arkadaslarinda güzel haberlerini aliriz:26::26::26:

Ben kas altina olan pregnly igneden yaptirdim.bakalim bu ayin 22 sine kadar Rabbim bana da bir bebis nasip edecek mi.

Geri