Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Canim ya bizide dusundugun icin sagol. Tabi her ailede sorun oluyor allah baska dert vermesin bunu aratmasin. Aynen benimde annem biliyo birtek. Herkese anlatilacal bisey degilki. Anlatsak hemen kotu konusmaya baslarlar cocuklari olmuyomus derler hemen. Napalim bazilarinin hemen olur. Bazilarinida rabbim imtihan eder..isyan edecekmi diye. Demekki bizde arayarak bulacagiz bebegimizi. Sabri elden birakmayin arkadaslar. Birde agziniz bos durmasin surekli dua okuyun. Bugun cuma mubarek gun dualarimizi.eksik etmeyelim. Sizede dua edecegim.

Canim ya bizide dusundugun icin sagol. Tabi her ailede sorun oluyor allah baska dert vermesin bunu aratmasin. Aynen benimde annem biliyo birtek. Herkese anlatilacal bisey degilki. Anlatsak hemen kotu konusmaya baslarlar cocuklari olmuyomus derler hemen. Napalim bazilarinin hemen olur. Bazilarinida rabbim imtihan eder..isyan edecekmi diye. Demekki bizde arayarak bulacagiz bebegimizi. Sabri elden birakmayin arkadaslar. Birde agziniz bos durmasin surekli dua okuyun. Bugun cuma mubarek gun dualarimizi.eksik etmeyelim. Sizede dua edecegim.
eu2 meryem suresini oku.Eğer ne diyo diye merak edersen türkçe mealinide oku.Ben türkçe mealini şimdi okuyodum. gerçektende bir bebek duası diye geçti içimden...zaten en nefret ettiğim şeydir şu çocuğu olmuyor baskısı beni bile çok üzüyorr.Çok moralim bozuk yaaa bu ay olur diye umut etmiştim.Geçen aylarda bu kadar ümitlenmemiştim vallahi.Çok büyük bi hayal kırıklığı yaşadım..

kızlar cok cok dua edin aynen olur anne de oluruz inşallah herseyin tedavisi caresi var erkekte sorun zor oluyo ama kadında kısada sürebiliyo 3.günüm cokk endişeliyim anlatamammmm.... sizler nerdensinizzzz

ve de iğnegi tedavide hangi aşamadasınız yasınız kac kacıncı denemeniz cok soru sordum heralde ama merak baska konulara deginmek istedim...

Yani 4 yildir bebek istiyorum iki yil önce karnimda gelismedi üc aylikken öldü cift rahim ondan dediler amaloyat oldum ama bidaha olmadi yumurtaliklarim yavasmis ve iki aydirda igne oluyorum ama olmuyo hayirlisi

benimde 2. iğnem 13. günüm ama kan testim negatıf çıktı :( dün belim düşecvek gibi ağrıdı bugun adet olacak gıbı oldum belım hala kazık gibi ve kahverengı akıntı gelmiş. kist mi oluştu bılmıyorumm :(

Geri