Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Kizlar ya bana bir konuda acil yardim edermisiniz . asilama icin gonal f kullaniyorum ve 3 ten fazla yumurtam oldu doktor cogul gebelik olabilir dedi ama doktorum ilaki asilama yapalim diyo bunun tehlikesi varmi ben kararsiz kaldim yardim edin lutfen . Pazartesi asilamam olucak karar vermem lazim

Sibel fatime canım hayırlı olsun çogul gebelikte olsa bence iyi bir durum
Tabi senin ve eşinin fikride önemli tatlım şimdiden hayırlısı olsun canım

Tesekurler ececim . Cumartesi kontrolle gittim 10 tane yumurta olusmus mashallah . Ve 20 mm olmuslar yarinda asilamam var ve cok heycanliyim. Bide benim ilk asilamam biraz korkuyorum . Hakimizda hayirlisi.

Kizlarrr nerdesinizzz . Kimse yokmuu yaa. Yarin asilamam var ve kimse bana moral vermiyor :-( dua edin benim icin . Optum
Cnm Allah hakkanda hayirlisini versin oncelikle insallah sen ve tum cocuk isteyenlere Allah hayirli evlatlar versin kimsenin kucagini bos birakmasin asilamaya gelince 10 tane yumurtanin olusmasi guzel bisey asilamada korkulck bisey yok basit bisey sen moralini bozma insallah olacak...

Kizlaaarrr banada acil yardimmm!!!! Dun aksamdan beri ilk once kahverengi leke oldu sonra idrarimda acik kirmizi mi desem pembe mi desem bilmiyrm ve bugun itibariyle gunum geciyo bide adet sancim yeni basladi kac gundur sancim yoktu ne bu simdi hicbisey anlamadim ne olcak napcm lutfen yardm edin kizlarrr:(

BHRFRHTUYUG canım bekle bakalım.sen iğne olmuşmuydun.Onun etkisi olabilir.Benimde 2 ay önce adet tarihimden 3-4 gün önce çook az leke şeklinde geldi.zor sökülmüştüm.bekle biraz daha

Geri