Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Sakın acele etme canım erken test yapma pozitif çıkıyor, fakat iğnenin etkisi ben yaptım o hatayı pozitifi gördüm bugün tekrarladım maalesef negatif en doğrusu adet günü geçince test yapmak....
canım yazdıklarıni yeni gördumm . ben dayanamadım sabah kan testi yaptim yani catlatma ignesinden sonra 9.günüm bugün. 8.08 çikti.

Sakın acele etme canım erken test yapma pozitif çıkıyor, fakat iğnenin etkisi ben yaptım o hatayı pozitifi gördüm bugün tekrarladım maalesef negatif en doğrusu adet günü geçince test yapmak....
canım yazdıklarıni yeni gördumm . ben dayanamadım sabah kan testi yaptim yani catlatma ignesinden sonra 9.günüm bugün. 8.08 çikti.

Beyza hanim pazar günü beta hcg 349.75 çıktı bugün yine kan testi yaptırdık 4 günde 800 kusur çıkmış doktor beklediğimden az çıktı dedi ama sorun yok dedi kafama taktim bebeqim gelismeyecekmi yoksa

Merhaba doktorunuz sorun olmaıdğını söylemiş sıkıntı yapmayın.Diğer gebelerin değeriyle karşılaştırma yapıp kafanızı karıştırmayın.Herkesin gebelik süreci ve ilerlemesi farklıdır.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğimle..

canim dediklerin cikti. dün test yaptim 8.08 cikti bugün 3.89 .. ama iste insanda dayanamiyor. anlaşlan bende bu ayda bişey yok ..

Geri